V lednu vždy vyrážíme na šifrovací závod do Prahy. Letos nám to nebylo umožněno, a proto šifry dorazily za námi.

Vydejte se do ulice města hledat schovaná zvířata. V šifrovací kartě  naleznete 15 šifer, které ukrývají název ulice nebo místa, ve kterém se dané zvíře nachází. Vaším úkolem bude zvíře najít a napsat kam se schovalo. Své odpovědi zasílejte do neděle 24. 1. 2020 na e-mail: tulacisteti@seznam.cz nebo tel: 775 668 423.

Šifry jsou různě bodově ohodnoceny. Lze získat až 30 bodů. Šifrovací karty společně se vzory šifer naleznete jako obvykle na klubovně nebo krytu. Nebo si je můžete stáhnout přímo zde:  

sifrovana_schovka_hraci_karta.pdf

sifrovana_schovka_vzory_sifer.pdf

Přejme všem hodně úspěchu při luštění a hledání

TULÁCI

 

 

           

 

Protože se množí dotazy ke hře přidávám doplňující informace. V dokumentu hrací karta naleznete 15 šifer v nichž se skrývají názvy ulic/míst kde budete muset hledat zvířata.  Doporučujeme vyluštit nejprve všechny šifry a poté až vyrazit do ulic. Zvířata se rozutekla po celém městě wink. Pokud by si někdo nevěděl s nějakou šifrou rady pomůžeme mu druhý dokement vzory šifer, kde jsou šifry popsány. A pokud by ani to nepomohlo rádi poradíme.

Bohužel jsme již zaznamenali, že nám obrázky opět strhávají, takže pokud nějaké zvíře nenajdete prosím informujte mě na tel 775 668 423. Děkuji

aktualizováno: 11.05.2021 14:08:33