Letní tábor LOVCI ZÁHAD

Dobrý den/ Ahoj ....
Tábor se nám blíží, tak tady je posledních pár informací:

Lékařský posudek: přestože platnost lékařského posudku je 2 roky, pro letošní tábor si prosím nechte vystavit posudek nový, nejlépe ne starší než 25. 5. 2020 - prosíme originál pokud je to možné!!!
Bezinfekčnost: prohlášení o bezinfekčnosti bylo doplněno o body vztahující se k COVID-19. Je na našich stránkách. (www.tulacist.eu), nebo možno u autobusu !!!
Zákaz návštěvy rodičů: návštěvy rodičů jsme nikdy z pedagogického hlediska nedoporučovali, pro letošní rok apelujeme ještě více. Jde o zdraví nás všech. Věříme, že si i vy budete chtít od dětiček trochu odpočinout.
Omezení styku s veřejností: v současné chvíli ministerstvo zdravotnictví nedoporučuje jakékoliv výlety do měst či kulturních památek, stejně tak přepravu hromadnou dopravu.
Snažíme se zaměřit program do tábořiště a okolí mimo civilizaci.
Pomalu se vrací roušky, proto prosím dětem dejte alespoň 3 ks roušek látkových nebo něco podobného (šátek atd...) nebo jednorázové, alespoň 5 ks. Látkové roušky budeme vyvářet a dezinfikovat, ale je nutné je permanentně označit jménem majitele. Upozorňujeme ještě na povinnost mít vlastní prostěradlo, jak je psáno v informacích pro rodiče.
V případě výskytu infekce COVID-19 bude tábor neprodleně ukončen. Všichni doufáme, že tato situace nenastehne, přesto prosíme, buďte v případě takové události připraveni si dítě vyzvednout. Proto je nutné, abyste před nástupem na tábor pečlivě vyplnili kontakty, na kterých Vás kdykoliv zastihneme. Prosíme všechny rodiče a zákonné zástupce aby zodpovědně posoudili zdravotní stav dítěte, ujistili se, že nebylo v kontaktu s osobami, u kterých byla infekce zjištěna ještě před nástupem na tábor a neohrozili tak celý tábor.

Doplňující informace o odjezdu a příjezdu

Odjezd

Doprava na letní tábor je zajištěna autobusem, odjezd parkoviště u Penny marketu v sobotu 25. 7. 2020, sraz v 14:15 odjezd autobusu v 15:00 hod.

Předpokládána doba jízdy je 2,5 – 3 hodiny dle aktuální dopravní situace, prosíme proto, komu se dělá v autobuse špatně, vezměte si před odjezdem Kinedril či jiný lék proti nevolnosti který účastník užívá.

Před odjezdem budeme vybírat veškerou dokumentaci (co ještě nemáme odevzdanou, průkaz pojištěnce, očkovací průkaz, léky, ...

Děkuji S pozdravem Abu

 

Vážení rodiče,

Přinášíme Vám několik aktuálních informací k letnímu táboru Lovci záhad. Ač název napovídá něco jiného doufáme, že tyto informace nebudou pro Vás záhadné ale srozumitelné, a pokud byste přeci jen po dočtení měli nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit, hlavní vedoucí Abu vám velice rád vše zodpoví na tel: 739 673 374 či osobně.  

Ministerstvo zdravotnictví nám povolilo konání letních táborů HURÁ, ale bohužel to má svá zákonná opatření a doporučení, kterými se musíme řídit.  Celé znění pokynů naleznete zde: http://crdm.cz/download/legislativa/MZ-letni-tabory-2020.pdf?fbclid=IwAR0JlYPkZ0pUMoMPbaVJJeeuBKW5Q3XSdO6JEv8JpXok8Mo4aeG49YnhKdw

My nyní přinášíme stručný souhrn:

 1. Lékařský posudek: přestože platnost lékařského posudku je 2 roky, pro letošní tábor si prosím nechte vystavit posudek nový, nejlépe ne starší než 25. 5. 2020
 2. Bezinfekčnost: prohlášení o bezinfekčnosti bylo doplněno o body vztahující se k COVID-19 nastpni_list_souhlas_lekar_lt_lovci_zahad_doplneni_covid_19.pdf, kdo nemá možnost si jej vytisknout, můžete si ho vyzvednout po domluvě u Abuďáka.
 3. Omezení návštěvy rodičů: návštěvy rodičů jsme nikdy z pedagogického hlediska nedoporučovali, pro letošní rok apelujeme ještě více. Jde o zdraví nás všech. Věříme, že si i vy budete chtít od dětiček trochu odpočinout.
 4. Omezení styku s veřejností: v současné chvíli ministerstvo zdravotnictví nedoporučuje jakékoliv výlety do měst či kulturních památek, stejně tak přepravu hromadnou dopravu. Doufáme, že epidemiologická situace se bude i nadále vyvíjet pozitivně a toto omezení bude zrušeno, ještě než na tábor odjedeme.
 5. Při pohybu mimo tábor je nutné mít roušku, proto dejte dětem sebou alespoň 5ks látkových roušek, popřípadě 15ks jednorázových roušek. Látkové roušky budeme vyvářet a dezinfikovat, ale je nutné je permanentně označit jménem majitele. Upozorňujeme ještě na povinnost mít vlastní prostěradlo, jak je psáno v informacích pro rodiče.
 6. V případě výskytu infekce COVID-19 bude tábor neprodleně ukončen. Všichni doufáme, že tato situace nenastehne, přesto prosíme, buďte v případě takové události připraveni si dítě vyzvednout. Proto je nutné, abyste před nástupem na tábor pečlivě vyplnili kontakty, na kterých Vás kdykoliv zastihneme. Prosíme všechny rodiče a zákonné zástupce aby zodpovědně posoudili zdravotní stav dítěte, ujistili se, že nebylo v kontaktu s osobami, u kterých byla infekce zjištěna ještě před nástupem na tábor a neohrozili tak celý tábor.

Doplňující informace o odjezdu a příjezdu

 

Odjezd

Doprava na letní tábor je zajištěna autobusem, odjezd parkoviště u Penny marketu  v sobotu 25. 7. 2020, sraz v 14:15 odjezd autobusu v 15:00 hod.

Předpokládána doba jízdy je 2,5 – 3 hodiny dle aktuální dopravní situace, prosíme proto, komu se dělá v autobuse špatně, vezměte si před odjezdem Kinedril či jiný lék proti nevolnosti který účastník užívá.

Před odjezdem budeme vybírat

 • nástupní list
 • průkaz pojištěnce
 • očkovací průkaz
 • léky
 • potvrzení od lékaře (kdo neodevzdal s přihláškou)

 

Do 30. 6. 2020 je nutné dodat následující dokumenty (aby toho při odjezdu bylo co nejméně)

 • Závazná přihláška
 • Souhlas zákonných zástupců s poskytováním zdravotní péče dítěti a informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu a zdravotníkovi tábora
 • Souhlas se zpracováním osobních údajů (kdo neodezval v loňském roce)
 • potvrzení od lékaře

 

Příjezd

Odjezd z tábořiště v sobotu 8. 8. 2020 v 10 hodin, předpokládaný návrat mezi  12:30 – 13:30 hod na parkoviště u Penny marketu. O přesnějším čase příjezdu budete průběžně informováni na FB Tuláci Štětí 

 

Tábor se uskuteční v termínu
25.7. - 8.8.2020

Dokumenty ke stažení

 

prihlaska_lt_lovci_zahad.pdf

Přihlášku odevzdejte do 31.5.2020

 

Předběžná elektronická přihláška https://forms.gle/RwPo6UdKUt58kbiY9

Předběžná elektornická přihláška je platná 1měsíc po jejím odeslání. Závaznou se stává po úhradě zálohové platby.  Nenahrazuje tištěnou závaznou přihlášku. Pokud nebude platba uhrazena do 1 měsíce místo bude postoupeno dalšímu zájemci.  Děkujeme za pochopení


souhlas_se_zpracovanim_osobnich_udaju.pdf

Souhlas se zpracováním osobních údajů nemusejí odevzdávat, ti co tak učinili s přihláškou na letní tábor v loňském roce či s přihláškou do oddílu

 

posudek_o_zdravotni_zpusobilosti_lt_lovci_zahad.doc.pdf

Od 1. listopadu 2017 jsou lékařské posudky o zdravotní způsobilosti dítěte platné dva roky. Tj. veškeré lékařské posudky vystavené v roce 2019 jsou platné i pro rok 2020

informace_pro_rodice_lt_lovci_zahad.pdf

 

Nástupní list - odevzdává se při odjezdu

nnastpni_list_souhlas_lekar_lt_lovci_zahad_doplneni_covid_19.pdf

 

 

 

aktualizováno: 07.01.2023 10:00:55