Dobrý den/ Ahoj ....
Tábor se nám blíží, tak tady je posledních pár informací:

Lékařský posudek: přestože platnost lékařského posudku je 2 roky, pro letošní tábor si prosím nechte vystavit posudek nový, nejlépe ne starší než 25. 5. 2020 - prosíme originál pokud je to možné!!!
Bezinfekčnost: prohlášení o bezinfekčnosti bylo doplněno o body vztahující se k COVID-19. Je na našich stránkách. (www.tulacist.eu), nebo možno u autobusu !!!
Zákaz návštěvy rodičů: návštěvy rodičů jsme nikdy z pedagogického hlediska nedoporučovali, pro letošní rok apelujeme ještě více. Jde o zdraví nás všech. Věříme, že si i vy budete chtít od dětiček trochu odpočinout.
Omezení styku s veřejností: v současné chvíli ministerstvo zdravotnictví nedoporučuje jakékoliv výlety do měst či kulturních památek, stejně tak přepravu hromadnou dopravu.
Snažíme se zaměřit program do tábořiště a okolí mimo civilizaci.
Pomalu se vrací roušky, proto prosím dětem dejte alespoň 3 ks roušek látkových nebo něco podobného (šátek atd...) nebo jednorázové, alespoň 5 ks. Látkové roušky budeme vyvářet a dezinfikovat, ale je nutné je permanentně označit jménem majitele. Upozorňujeme ještě na povinnost mít vlastní prostěradlo, jak je psáno v informacích pro rodiče.
V případě výskytu infekce COVID-19 bude tábor neprodleně ukončen. Všichni doufáme, že tato situace nenastehne, přesto prosíme, buďte v případě takové události připraveni si dítě vyzvednout. Proto je nutné, abyste před nástupem na tábor pečlivě vyplnili kontakty, na kterých Vás kdykoliv zastihneme. Prosíme všechny rodiče a zákonné zástupce aby zodpovědně posoudili zdravotní stav dítěte, ujistili se, že nebylo v kontaktu s osobami, u kterých byla infekce zjištěna ještě před nástupem na tábor a neohrozili tak celý tábor.

Doplňující informace o odjezdu a příjezdu

Odjezd

Doprava na letní tábor je zajištěna autobusem, odjezd parkoviště u Penny marketu v sobotu 25. 7. 2020, sraz v 14:15 odjezd autobusu v 15:00 hod.

Předpokládána doba jízdy je 2,5 – 3 hodiny dle aktuální dopravní situace, prosíme proto, komu se dělá v autobuse špatně, vezměte si před odjezdem Kinedril či jiný lék proti nevolnosti který účastník užívá.

Před odjezdem budeme vybírat veškerou dokumentaci (co ještě nemáme odevzdanou, průkaz pojištěnce, očkovací průkaz, léky, ...

Děkuji S pozdravem Abu

 

Vítejte na stránkách Turistického oddílu mládeže
TOM 21202 TULÁCI

REGISTRACE NA TÁBOR

Na táboře máme posledních pár volných míst

vše naleznete zde: http://www.tulacist.eu/Letni-tabor-Lovci-zahad.html
 

Zveme Vás na schůzky Tuláků ve školním roce 2019/2020.

Kapacita kroužků je omezena, proto s přihláškou neváhejte. Později přihlášené děti již nemusí být do kroužku zařazeny.

Na všechny se moc těšíme.

 

Tuláci


TOPlist