Vítejte na stránce  5. oddílu

PODZIMNÍ EKO DEN

Vydejte se s námi na Podzimní EKO den který pořádá společnost MONDI. Bude se uklízet Labské nábřeží, rekultivovat staré dětské hřiště a budovat nové odpočívadlo. Pro menší děti bude připraveno malování na cihly a stavba ohniště. Akce bude zakončena opékáním buřtů.

Termín konání: Sobota 22. září 2018
Čas konání: 9:30 – 13:00
Místo konáni: Labské nábřeží  
Sraz: 9:30 u mola (nedaleko mostu)
Rozchod: 13:00 
Sebou: kartičku pojištěnce (ten kdo neodevzdal s přihláškou), pracovní oděv, pevnou obuv, pití a svačinu

Přihlášky: Přihlásit na akci je nutné do pátku 14. 9. 2018, některému z vedoucích nebo elektronicky
Elektronická: https://goo.gl/9bWJ5i a tištěnou přihlášku odevzdat při schůzkách či při srazu. 
Ke stažení: podzimni_eko_den_22_9_2018.pdf


 

VANDR

Vypravte se s námi na vandr, který se uskuteční v Medonosech a okolí. Spát se bude pod převisem či jen tak pod širákem. Můžete se těšit nejen na spaní v přírodě a vaření na ohni, ale také na procházky po okolí. Je zde velice špatné autobusové spojení následované 2km výstupem do kopce a tak je potřeba vlastní doprava autem, pro ty co neznají trasu, je možné se sejít u krytu a odtud vyjet společně. Akce je určena pouze pro starší oddíly (3 – 6 oddíl). Účast na vandru je podmíněna slušným chováním na schůzkách. Kapacita účastníků omezena.

Termín konání: čtvrtek 27. 9. 2018 – neděle 30. 9. 2018
Místo konáni: Medonosy a okolí
Odjezd: mezi 17 – 19 hodinou (bude upřesněno na oddílové schůzce v 39. týdnu), sraz na parkovišti na Osinalickém vrchu (50.5024233N, 14.5052267E)
Rozchod: 16 hodin na parkovišti
Sebou: Batoh/krosnu, karimatku/celtu, spacák, minimálně 2,5 litrů pitné vody, vhodné oblečení (noci a rána jsou již chladná), pohodlnou pevnou obuv, pláštěnku/nepromokavou bundu, vhodné jídlo na 4 dny (to co jíte a dá se připravit na ohni), nůž, svítící baterku (ideálně čelovku), toaletní papír, hygienické potřeby, ešus, plecháček, příbor, kartičku pojištěnce

Přihlášky: odevzdejte do 20. září při schůzkách, nebo některému z vedoucích.
Elektronická:  https://goo.gl/11mpyx a tištěnou přihlášku odevzdat při odjezdu
Ke stažení: pozvanka_vandr.pdf


TOPlist